Všetky potrebné

formuláre nájdete

 

TU

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zmena sídla spoločnostiVážení zákazníci dňa 1.8.2017 sa naša prevádzka presťahovala do nových priestorov na ulicu Hečková... arr3Úprimne ďakujeme za poukázanie 2 % z dane v roku 2018Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí poukázaním svojich dvoch percent z dane podporili našu neziskovú...

KONTAKTY

AMETYSTPLUS, s.r.o.
Hečková 47 , 010 01 Žilina
Všetky výkony sú na objednávku
info(a)ametystplus.sk
Predajné hodiny
Utorok od 1430 - 17°°hod.

» Kyslík a mladosť
Kyslík a mladosť

Vedeli ste, že kyslík, čiže O2, považujú odborníci za darcu života a mladosti?

Žiaľ, ubúdanie kyslíka v atmosfére vedie k celosvetovému zhoršeniu zdravia. Jeho nedostatok môže byť aj príčinou predčasného starnutia. Najväčším zabijakom kyslíka v ľudskom organizme je predovšetkým nadmerný stres. V strese sa síce rýchlosť dýchania zvyšuje, naše telo však nedokáže takto získaný kyslík spracovávať. Nezabúdajme, že až 90 percent energie získavame práve z kyslíka. Organizmus, ktorý sa dostatočne okysličuje, vďaka väčšiemu prekrveniu lepšie funguje a pomalšie starne. Na prvý pohľad je to viditeľné na kvalite vlasov, nechtov i pleti.

Účinky kyslíka na pleť:

- Aktivuje sa obnova buniek
- Minimalizujú sa vrásky
- Zlepšuje sa elasticita pleti
- Reguluje sa produkcia podkožného tuku
- Pleť dostáva sviežu farbu
- Pleť sa detoxikuje a čistí
- Nastáva mikrobunková cirkulácia
- Pleť je hydratovaná a zlepšuje sa jej celkový vzhľad

 

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je súčasťou nášho väziva a jej primárnou funkciou je viazať vodu, čím udržuje pokožku pružnú a elastickú.Tiež účinne podnecuje novotvorbu kolagénu a elastínu v pokožke. Vďaka svojim hydratačným účinkom je bohato využívaná v kozmetickom priemysle.

Upozornenie

Na základe vysokej efektívnosti účinku môže u zvlášť suchej pleti nastať pocit napnutia po aplikácií. Tento efekt je úmyselný a želaný. Po aplikácií použite zvlhčujúci krém, aby sa zmiernil pocit napätia.

NDgyODNhY