Všetky potrebné

formuláre nájdete

 

TU

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zmena sídla spoločnostiVážení zákazníci dňa 1.8.2017 sa naša prevádzka presťahovala do nových priestorov na ulicu Hečková... arr3Úprimne ďakujeme za poukázanie 2 % z dane v roku 2018Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí poukázaním svojich dvoch percent z dane podporili našu neziskovú...

KONTAKTY

AMETYSTPLUS, s.r.o.
Hečková 47 , 010 01 Žilina
Všetky výkony sú na objednávku
info(a)ametystplus.sk
Predajné hodiny
Utorok od 1430 - 17°°hod.

» Onkologická diagnoza
Rakovina a kyslík

Rakovina je nádorové ochorenie spôsobené nekontrolovateľným rastom nádorových buniek, ktoré potom ničia okolité tkanivá. Jej výskyt má stúpajúcu tendenciu. Zhubné nádory predstavujú druhú najčastejšiu príčinu smrti za srdcovocievnymi ochoreniami.

Rakovinová bunka na rozdiel od normálnej využíva pre prísun energie inú cestu ako zdravá bunka. Rozkladá glukózu bez prístupu kyslíka a vytvára kyselinu mliečnu. Zmenené bunky, ktoré by sa pri zdravom a silnom imunitnom systéme vylúčili z ďalších rastových a deliacich procesov, sa zvrhávajú na rakovinové. Delia sa nekontrolovateľne a napádajú susedné tkanivo, aby si zabezpečili miesto pre seba. Na rozdiel od metabolizmu zdravých buniek, kedy sa využíva na získavanie životných funkcií bunky aeróbna glykolýza (rozklad glukózy za prístupu kyslíka), všetky rakovinové bunky prechádzajú na anaeróbnu glykolýzu (rozklad glukózy bez prístupu kyslíka).

Každý človek má v tele rakovinové bunky, ktoré sú za predpokladu správnej výživy úspešne kontrolované dôležitými minerálmi, vitamínami a enzýmami. Rakovina nie je schopná sa rozvíjať a prežiť v zdravom tele. Rakovina sa môže vyvíjať a je schopná prežiť iba v kyselnatom prostredí.

Medzinárodne uznávaný profesor Dr.Tóth má nasledovný názor:

V zhubných nádoroch sa často nachádzajú také oblasti, kde hladina kyslíka je nižšia ako 7Hgmm

Nedostatok kyslíka zvyšuje progresivitu nádorov.

Už samotná vyššia hladina kyslíka zabraňuje rastu zhubných nádorov.

Pri nedostatku kyslíka v tele chemoterapia nie je dostatočne účinná.

 

• Podľa profesora Dr. Tótha môžeme konštatovať, že v blízkej budúcnosti pri liečení nádorových ochorení dostane veľký význam kyslíková terapia

. Táto kyslíková terapia v značnej miere pomáha okysličiť organizmus a takto zabraňuje vzniku zhubných nádor. Popritom alkalizuje organizmus a tak je zase nápomocná, aby sa ľudský organizmus stal prekysličeným. Keď zabezpečíme pre náš organizmus dostatok kyslíka a alkalické prostredie, veľa urobíme aby sme predišli vzniku zhubných nádorových ochorení.

Profesor urobil výskumy aj na to, aká účinná je kyslíková terapia pri klasických terapiach na liečenie tohto ochorenia. Štúdia dokazujú, že keď postihnutý orgán trpí priemerným nedostatkom kyslíka, tak chemoterapia je len čiastočne účinná a treba zvýšiť dávku chemoterapie. Keď je nedostatok kyslíka je ešte väčší, tak jednotlivé druhy chemoterapie vôbec nie sú účinné a pri akútnom nedostatku kyslíka chorý orgán vôbec nereaguje na tento spôsob liečby. Z toho vyplýva, že klasické liečebné metódy treba doplniť kyslíkovou terapiou liečení.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Vitaj,Ametyst Hana Laššová 24.08.2011 18:30
YWFhNT