Všetky potrebné

formuláre nájdete

 

TU

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zmena sídla spoločnostiVážení zákazníci dňa 1.8.2017 sa naša prevádzka presťahovala do nových priestorov na ulicu Hečková... arr3Úprimne ďakujeme za poukázanie 2 % z dane v roku 2018Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí poukázaním svojich dvoch percent z dane podporili našu neziskovú...

KONTAKTY

AMETYSTPLUS, s.r.o.
Hečková 47 , 010 01 Žilina
Všetky výkony sú na objednávku
info(a)ametystplus.sk
Predajné hodiny
Utorok od 1430 - 17°°hod.

» Oxygenoterapia na pleť
Princípy zdravej pokožky

Princípy zdravej pokožky

1. Pite veľa vody!
Nehovoríme len o všeobecnej potrebe tekutín pre telo, ale špeciálne o vode. Neexistuje jediná bunka, ktorá by fungovala bez vody - preto je dôležité denne vypiť aspoň 1,5 litra.

2. Existujú jedlá, ktoré majú na pokožku blahodarný účinok!
Patria k nim: celozrnné potraviny, vajcia, mliečne výrobky, mäso, paradajky, uhorky, jablká, hrozno, banány.

3. Spite každú noc 7-8 hodín!
Môže to znieť ako klišé, ale každý spozoruje tiene pod očami, keď má telo nedostatok spánku.

4. Zredukujte stres!
Ideálne by bol náš život úplne bez stresu, ale to nie je ten prípad a preto sa snažte nevenovať pozornosť malým veciam, ktoré by mohli vyvolávať ďalšie napätie.

5. Čistite si vašu pokožku každý večer!
Existuje široké spektrum výrobkov pre čistenie tváre. Nájdite si ten najvhodnejší pre vašu pokožku a používajte ho pravidelne.

6. Doprajte si kozmetické ošetrenie raz za mesiac

7. Doprajte si oxygenoterapiu na tvár- Kyslík je ideálny doplnok starostlivosti o pleť. Umožňuje odstrániť rôzne defekty kože a nedostatky tela - výborne dopĺňa komplexný program omladenia pleti a liečenie akné. Kyslíková terapia je vo svete čoraz rozšírenejšia. Klinické štúdie dokazujú, že kyslík dodaný pleti zvonka výrazne zlepšuje elasticitu pokožky, tvorbu kolagénu, hojenie, hydratáciu a vypnutie kontúr. Túto revolučnú a luxusnú starostlivosť o Vašu pleť Vám poskytneme na našej ambulancii. Kyslíkovú terapiu na pleť robíme špeciálnou pištoľou pomocou, ktorej dokážeme bezbolestne vpraviť kvalitné kremy, čistiace roztoky a omladzujúce  séra / s kyselinou hyaluronovou/ dostatočne hlboko pod kožu.

Cena....15-20 euro.... podľa použitého séra. Doporučujeme aplikovať aspoň raz za mesiac

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

MzcwMDk