Všetky potrebné

formuláre nájdete

 

TU

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zmena sídla spoločnostiVážení zákazníci dňa 1.8.2017 sa naša prevádzka presťahovala do nových priestorov na ulicu Hečková... arr3Úprimne ďakujeme za poukázanie 2 % z dane v roku 2018Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí poukázaním svojich dvoch percent z dane podporili našu neziskovú...

KONTAKTY

AMETYSTPLUS, s.r.o.
Hečková 47 , 010 01 Žilina
Všetky výkony sú na objednávku
info(a)ametystplus.sk
Predajné hodiny
Utorok od 1430 - 17°°hod.

» Čo hovoria o kyslíku odborníci
Čo hovoria o kyslíku odborníci?

Vplyv kyslíka na duševný výkon: Dr. Andrex Scholey, zo psychologickej katedry v Northumbrii vyhlásil: klinické výskumy dokázali, že dostatok kyslíka u dospelých zvyšuje duševný výkon a činnosť memórie.
PubMed - indexed for MEDLINE

"Pri každom vážnom ochorení sme našli stav nedostatku kyslíka. Nedostatok kyslíka vo väzivách naznačuje niektoré choroby...Hypoxia, alebo nedostatok kyslíka sú hlavnou príčinou degeneratívnych ochorení vo väzivách."
Dr. Stephen Levine, mulekulárny biológ, autor. Oxygen Deficiency: A Concomitant to All Degenerative Illness (Nedostatok kyslíka: V pozadí degeneratívnych ochorení)

"Nedostatok kyslíka vedie k ochoreniu tela a pri dlhšom pôsobení vedie k smrti. Je zbytočné o tom debatovať."
Dr. John Muntz, odborník na stravovanie

"Rakovina má len jednu hlavnú príčinu. Ide o anaerobné dýchanie (nedostatok kyslíka) telesných buniek."
Dr. Otto Warburg, dvakrát obdržal nobelovu cenu za onkologický výskum

"Nedostatok kyslíka vo väzivách súvisí s veľmi vážnymi stavmi, ako sú: ochorenie srdca, anémia – málokrvnosť, otrávenia. Vedci konštatujú, že trvalý nedostatok kyslíka je zodpovedný za vytvorenie rakovinových buniek, čiže ide o jednu z hlavných príčin rakoviny."
Dr. Paavo Airola,Are You Confused

"Nedostatok kyslíka znamená nedostatok biologickej energie, čo sa môže prejaviť vo vyčerpanosti, ale môže viesť aj k životu nebezpečným chorobám. Vzťah medzi nedostatkom kyslíka a chorobami bol už dokázaný."
Dr. W. Spencer Way, Journal of the American Association of Physicians

"Chronický nedostatok kyslíka vo väzivách priamo súvisí s problémami koronárnej artérie a srdcového záchvatu. Dr. Parris Kidd zistil, že kyslík má kľúčový význam pri zabezpečení správnej činnosti imunitného systému, napr. pri vytváraní odolnosti voči chorobám, baktériám, vírusom."
Dr. Stephen Levine

"Na nedostatok kyslíka sa môžeme pozerať ako na jediný a najväčší faktor chorôb. Nedostatok kyslíka v krvi zapríčiňuje oslabenie imunitného systému a môže byť začiatkom niektorých obávaných chorôb, ako je rakovina, leukémia, AIDS, záchvaty, nervové problémy. "
B. Goulet, The Magic of Aerobic Oxygen, Focus on Nutrition

"Vo veľkých mestách je zlý vzduch, a obsah kyslíka vo vzduchu sa skutočne znižuje."
Dr Richard Dixon, Head of Research, Friends of the Earth, Sunday Herald, 1999

YjAzNWU