Všetky potrebné

formuláre nájdete

 

TU

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zmena sídla spoločnostiVážení zákazníci dňa 1.8.2017 sa naša prevádzka presťahovala do nových priestorov na ulicu Hečková... arr3Úprimne ďakujeme za poukázanie 2 % z dane v roku 2018Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí poukázaním svojich dvoch percent z dane podporili našu neziskovú...

KONTAKTY

AMETYSTPLUS, s.r.o.
Hečková 47 , 010 01 Žilina
Všetky výkony sú na objednávku
info(a)ametystplus.sk
Predajné hodiny
Utorok od 1430 - 17°°hod.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Pivnakozmetika


» Produkty na zväčšenie poprsia

Rastlinné extrakty, ktoré sú zahrnuté do jednotlivých zostáv obsahujú fytohormóny - látky podobné hormónom, ktoré ako prírodná náhrada estrogénov stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs, pričom nespôsobujú priberanie na váhe.

U vybranej vzorky klientiek došlo k zväčšeniu o 1 číslo pri použití 1 až 2 balení prípravku s fytohormónmi a zároveň došlo k redukcii menštruačných bolestí. Pôsobia tiež na odburávanie tuku, majú priaznivé účinky na psychiku, pôsobia ako afrodiziakum.

Tieto zostavy sú vhodné tiež pre ženy v menopauze - prípravky obsahujú látky pomáhajúce upraviť hladinu hormónov, zmierniť problémy spojené s prechodom (návaly tepla, potenie, únava, podráždenosť) a spevniť poprsie.

Zostava na zväčšenie poprsia
1. Prsia extra+ 100 tbl. - spevnenie a zväčšenie poprsia
2. GABA Mladosť 90 tbl. - zvýšenie hladiny rastového hormónu prirodzenou cestou, podpora tvorby kolagénu


Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Senovka grécka (Fenugreek) je rastlina, s obsahom steroidových saponínov (diosgenín, yamogenín, tigogenín a neotigogenín), ktoré sú zodpovedné za jeho priaznivé účinky pri inhibícii tvorby a absorbcie cholesterolu a cukru, čím znižuje ich hladinu v krvi. Je silný stimulátor produkcie materského mlieka a stimuluje tiež rozvoj prsného tkaniva.
Saw Palmetto je látka, ktorá pomáha pri udržiavaní optimálnej hladiny hormónov v organizme, čo je nevyhnutné pre správne sexuálne funkcie a taktiež pre optimálny vývoj a rast pŕs. Saw Palmetto pozitívne vplýva na reprodukčné orgány oboch pohlaví, účinkuje ako afrodiziakum a má tiež priaznivé účinky na psychiku.
Black Cohosh je rastlina, ktorá stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Obsahuje niekoľko dôležitých látok, ktoré môžu pomáhať pri problémoch spojených s menštruáciou a taktiež s menopauzou.
Angelica sinensis je rastlina, ktorá svojimi účinkami prispieva k rovnováhe ženských pohlavných hormónov, má vplyv na veľkosť poprsia, podporuje činnosť žliaz s vnútornou sekréciou, upravuje bolestivú a nepravidelnú menštruáciu, má ukľudňujúce účinky, odstraňuje návaly tepla a klimakterické príznaky.
GABA (kyselina gama-aminomaslová) indukuje tvorbu HGH (rastového hormónu), ktorý má silné účinky proti starnutiu, napomáha vylepšeniu fyzickej a psychickej kondície. Rastový hormón tiež zvyšuje produkciu kolagénu, čím napomáha zachovávať krásnu, hladkú a pružnú pokožku - čo je dôležité pre zachovanie krásnej pokožky zväčšeného poprsia. GABA má upokojujúci účinok, napomáha redukovať stres a frustráciu a zlepšuje kvalitu spánku, pomáha pri strachu a depresii - tieto problémy sú často spojené s PMS (predmenštruačným syndrómom).


Spôsob užívania:
Prsia extra+: 2 tablety ráno a 2 tablety večer po dobu 3 mesiacov, v prípade potreby po mesiaci znovu zopakovať, potom užívať 1 balenie prípravku každých 6 mesiacov ako udržiavaciu dávku
GABA Mladosť: 2 tablety denne (najlepšie pred spaním)

ZmUzNTJ