Všetky potrebné

formuláre nájdete

 

TU

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zmena sídla spoločnostiVážení zákazníci dňa 1.8.2017 sa naša prevádzka presťahovala do nových priestorov na ulicu Hečková... arr3Úprimne ďakujeme za poukázanie 2 % z dane v roku 2018Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí poukázaním svojich dvoch percent z dane podporili našu neziskovú...

KONTAKTY

AMETYSTPLUS, s.r.o.
Hečková 47 , 010 01 Žilina
Všetky výkony sú na objednávku
info(a)ametystplus.sk
Predajné hodiny
Utorok od 1430 - 17°°hod.

Pivnakozmetika


» Pomoc pri vypadávaní vlasov
Vlasy sú veľmi pevné, ale na druhej strane aj veľmi citlivé na nepriaznivé vplyvy nášho okolia(napr. poveternostné podmienky, slnko, smog). Náš zdravotný stav je viditeľný aj na našich vlasoch.

V priemere máme asi 100 000 vlasov. Vlas rastie približne 2 až 6 rokov a potom vypadne. Na jeho mieste po nejakom čase začne rásť iný. Prirodzenou súčasťou rastového cyklu vlasu je, že denne vypadne asi 70-100 vlasov.

Po 3 mesiacoch užívania dochádza k výraznému potlačeniu padania a šedivenia vlasov, celkovému zlepšeniu kvality vlasov. Optimálne výsledky sa individuálne dosahujú po 3-6 mesiacoch.

Zostava na celkové zlepšenie kvality vlasov a proti vypadávaniu

Zostava pozostáva z následujúcich prípravkov (kliknutím na názov prípravku sa vám zobrazia samostatné informácie o prípravku): 
1. Stabilhair 100 tbl. - proti padaniu a na zlepšenie pokožky 
2. MSM+ 60 tbl. - doplnenie biosíry - spevnenie vlasov
4. Ultrakomplet 60 tbl. - zlepšenie kvality vlasov a pokožky - obsahuje komplex vitamínov a minerálov (zinok, selén)


Výživové doplnky zahrnuté do systému obsahujú ako hlavné účinné zložky následujúce látky:
Pantotenát vápenatý (vitamín B5) je vitamín dôležitý pre ochranu slizníc a tkanív s rýchlo meniacimi sa bunkami - bunky pokožky a vlasov. Je dôležitý na ochranu vlasov pred padaním a pred šedivením. 
PABA (kyselina para-aminobenzoová) je považovaná za súčasť vitamínov B-komplexu, pomáha udržovať zdravú pleť, nechty a vlasy (udržuje ich pigmentáciu). 
MSM (metylsulfonylmetán) je zdrojom bioaktívnej síry, ktorá stimuluje tvorbu kolagénu a je nevyhnutná pre udržiavanie kvality pokožky, vlasov a kĺbov. Organizmus často trpí jej nedostatkom, čo sa odráža na kvalite pokožky, vlasov a nechtov a tiež na funkcii kĺbov.
Fo-Ti (Polygonum multiflorum) je rastlina sa podľa tradičnej čínskej medicíny používa na udržanie a stabilizovanie pigmentu vo vlasoch. Fo -Ti zároveň spomaľuje starnutie, zabraňuje strate vlasov a svalovej hmoty. Pozitívne vplýva na plodnosť a na navodenie ovulácie u žien. Fo-Ti sa v tradičnej čínskej medicíne používa aj na podporu funkcie obličiek - na zlepšenie ich očistnej a eliminačnej funkcie, ktorá sa postupne znižuje so zvyšujúcim vekom.
Saw palmetto blokuje premenu testosterónu na negatívny dihydrotestosterón. Práve dihydrotestosterón je látka, ktorá vyvoláva vypadávanie vlasov v zónach závislých od androgénov (temeno hlavy, kúty), pretože poškodzuje vlasové korienky a je tiež zodpovedná za vznik akné, nadmerného ochlpenie tela a tváre a zväčšovanie prostaty. 

Spôsob užívania:
MSM+: 2-3 tablety denne - - pri používaní MSM+ je potrebné užívať vitamín C v dávkach zodpovedajúcich minimálne polovičnej dávke MSM (MSM potrebuje vitamín C pre procesy obnovy buniek)
Ultrakomplet: 2 tablety denne
Stabilhair: 1 tabletu 2x denne (ráno a večer)

 

 

YTAzM