Všetky potrebné

formuláre nájdete

 

TU

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zmena sídla spoločnostiVážení zákazníci dňa 1.8.2017 sa naša prevádzka presťahovala do nových priestorov na ulicu Hečková... arr3Úprimne ďakujeme za poukázanie 2 % z dane v roku 2018Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí poukázaním svojich dvoch percent z dane podporili našu neziskovú...

KONTAKTY

AMETYSTPLUS, s.r.o.
Hečková 47 , 010 01 Žilina
Všetky výkony sú na objednávku
info(a)ametystplus.sk
Predajné hodiny
Utorok od 1430 - 17°°hod.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Pivnakozmetika


» Vhodné kombinácie preparátov
Vhodné kombinácie preparátov

7 najdôležitejších oblastí starostlivosti o telo plus špeciálne vybrané prípravky  a postupy

I.

Imunita, jej upevňovanie, zastavenie poškodzovania organizmu voľnými radikálmi a ich neutralizácia.

Trénujme svoju imunitu v záťažových situáciách. Využitím vybraných prípravkov môžete zvýšiť svoju imunitu podľa toho, ako sa práve cítite.  Tak predídeme chrípke a iným ochoreniam, ktoré zbytočne poškodzujú náš organizmus. Vírusy alebo baktérie efektívne využijete k tréningu imunity na vytvorenie odolnosti organizmu voči konkrétnemu ochoreniu bez toho, aby sme naozaj ochoreli.

Voľný radikál je ako strela, poškodzuje na svojej dráhe DNA, membrány buniek až pokiaľ ho nezastaví antioxidant. Voľné radikály spôsobujú starnutie, zníženú imunitu a častý výskyt rakoviny spôsobený poškodením DNA a regulačných mechanizmov buniek.

Overená zostava prípravkov:

C komplex, Kalcium- magnézium- zinok, Aloe vera,  Glukán, Imunoglobulín, Ultrakomplet

II.

Mozog: zvýšenie tvorivosti- zapojenie oboch hemisfér, aktivácia, činnosť mysle, pamäte, ochrana zraku.

 

Prostredníctvom mozgových nutrientov a živín podporujúcich aktiváciu ľavej hemisféry a zároveň jej prepojenie s pravou. Dostatok týchto živín zvyšuje produkciu euforigénov a zrýchľuje činnosť mysle a koncentráciu. Ľahko zvládame duševnú záťaž a sme schopní využívať ju na tréning mozgu – skúšky, rokovania, učenie sa a iné sa stávajú príjemnou príležitosťou na rast našich duševných schopností. Strácajú sa migrény, bolesť hlavy obvykle spôsobovaná napätím je minulosťou, nastupuje blahodárny regeneračný efekt pre mozog a pamäť, zlepšuje sa činnosť mysle a tvorivosť.

Zrak: Na ochranu očného nervu je dôležité zabezpečiť priebežný prísun luteínu, betakaroténu a vitamínu A slúžiacich aj ako ochrana pred voľnými radikálmi, čo sa prejavuje najmä veľkosťou žltej škvrny chrániacej očný nerv.  Extrakt z čučoriedok a ďalšie látky zabezpečujúce činnosť očného nervu.

Overená zostava prípravkov: Einstein, Lecitín, DMAE, Ostrozrak

III.

Kĺby a chrbtica, budovanie a regenerácia kĺbových tkanív a podpora tvorby podkožného kolagénu.

Živiny pre vývoj a funkciu kĺbov a šliach je potrebné doplňovať priebežne. V prípade, že dôjde k poškodeniu, je treba už pri spozorovaní nepatrnej bolesti, ktorá obvykle signalizuje stenčenie hladkého povrchu kĺbových lôžok alebo platničiek začať s jednoduchou kúrou s využitím kolagénu, chondroitínu, glukozamínu a enzýmov. Predídeme tým vyvrtnutiu a natrhnutiu šliach hlavne pri športovaní.

Podkožný kolagén je základom súmernej a hladkej pokožky,  pri jeho poškodení, pretrhnutí sa objavujú vrásky a deformity. Doplnením živín optimalizujete hrúbku vrstvy podkožného kolagénu.

Netreba zabudnúť zaťažovať kĺbové lôžka a chrbticu aj opačne – zavesením sa a miernym rotovaním na spevnenie svalového korzetu, chrbtice a kĺbov.

Overená zostava prípravkov: Hydrolyzovaný kolagén, Mobil plus, Hormonnatur ženy/muži

IV.

Tráviaci systém, zuby - vnútorná  čistota tela, plesne.

 

Očistme svoje vnútro a budeme žiariť aj navonok. V hrubom čreve nosíme zbytočne okolo 3 kg toxických látok, ktoré v ňom dlhodobo zostávajú a spôsobujú zápaly, nepríjemný zápach, oslabujú organizmus a výrazne znižujú pracovnú výkonnosť. Podobné je to s plesňami- tým zasa vyhovuje naša obvyklá prekyslená strava, ktorá poškodzuje zároveň zuby a kosti. Plesne prerastajú steny tenkého čreva a množia sa vo vnútorných orgánoch, u žien sa prejavujú výtokmi. To sú najčastejšie príčiny zníženej kondície a pocitu slabosti.

Preto sa čo najskôr zbavme zbytočnej záťaže, najlepšie prirodzeným spôsobom. Detoxikácia tráviaceho a srdcovo-cievneho systému využitím prírodných saponínov, vynesenie odpadových látok naviazaním na špeciálnu kombináciu rozpustných a nerozpustných vláknin v kombinácii s enzýmami rozložia, naviažu nerozpustné látky a toxíny a vynesú ich von z organizmu. Prípadnú žalúdočnú nevoľnosť, zhoršené trávenie alebo zápchu je potrebné odstrániť hneď pri prvých príznakoch, vybrané prípravky vám na to poskytujú dostatočný arzenál prírodných látok.

Dôležitá je aj starostlivosť o zuby, hlavne ich priebežné mineralizovanie, ktoré kompenzuje opotrebovávanie a naleptávanie zubov kyslými jedlami a výlučkami baktérii zubného kazu. Jednoduchým preplachovaním, občasným cmúľaním tablety dentoreparátor (forma cukríku) dochádza k priebežnej dodávke stavebných látok a aktivačných látok na prirodzenú obnovu zubnej skloviny, najlepšie prebieha počas spánku.

Samozrejme, zvýšme podiel zásaditých jedál a tak jednoducho obmedzíme ďalšie tvorenie plesní a kazenie zubov. Očista organizmu je potrebná 1-krát za štvrťrok.

Dôležité je pomocou živín naladiť telo tak, aby nedochádzalo k tvorbe cholesterolových žlčových kameňov (vyskytujú sa najčastejšie), ak už sú vytvorené, môžete ich nechať zmäknúť pomocou olivového oleja a vyplaviť von z tela bez ohľadu na veľkosť, tým zároveň chránite svoj pankreas.

Overená zostava prípravkov: Gastrooptimal, Telová práčka, Vlákninový Komplex,Dentoreparátor2, Enzým komplex. (Gastrooptimal - v prípade opakovaných bolestí žalúdka (Helicobacter pylori). Po pár minútach dochádza k zániku bolestí a po troch dňoch k navodeniu rovnováhy, efekt býva dlhodobý.

 

V.

Srdce vo výbornej kondícii, pružné, čisté cievy a žily

Majme odteraz čisté pružné a pevné cievy bez praskliniek a kŕčových žíl. Máme na to dosť účinných prostriedkov – enzýmy, aminokyseliny a omega-3-mastné kyseliny a iné prírodné látky, nech nemáme v krvi zbytočne veľa tuku a cholesterolu a hlavne mu nedovoľme, aby sa prichytával na našich cievach. Obvykle na miestach, ktoré poškodí homocysteín jeho nadmernú hladinu môžeme jednoducho znížiť. Obvykle po mesiaci uplatňovania vybranej zostavy prípravkov a vyladenia životného štýlu dochádza k znižovaniu krvného tlaku a zadýchavaniu sa pri záťaži.

Overená zostava prípravkov: Antivarix, Kardiomax, Q10, E vitamin, CLA, Lecitín horčík.

VI.

Spánok, nastavenie hĺbky regenerácie.

Počas spánku prebiehajú reparačné a regeneračné procesy, preto je potrebné dodať telu správne živiny stavebné látky ovplyvňujúce aj hĺbku a kvalitu spánku. Najviac ju ovplyvňuje melatonín nazývaný aj hormón mladosti a spánku. Môžeme ho občas využiť na prehĺbenie  spánku, na potlačenie nežiaducich snov a obnovenie spánkového rytmu trénovanie produkcie melatonínu v organizme. Kvalita regenerácie organizmu je závislá od hĺbky spánku ktorú môžete prehĺbiť opakovaním si meditačného slovíčka sain loun pri zaspávaní. Slúži na pestovanie ideálu telesnej a duševnej krásy a splynutie s ním, opustenie kruhu myšlienkových slučiek, je integrované ako súčasť homeopatického efektu prípravkov.

Overená zostava prípravkov: Lecitín horčík, Melatonin insom

VII.

Pestovanie krásy ako súladu príjemného vzhľadu, imidž, silnej úspešnej osobnosti a kladného správania.

Telesná krása, správanie sa v konkrétnych situáciách -imidž našej osobnosti tvoria jeden celok určujúci kvalitu nášho zdravia a rozmer novej kondície a akcieschopnosti v každom veku.

Dochádza k praktickému uplatňovaniu sexuálnych potrieb a intímnej motivácie, inšpirujúcich vzťahov na regeneráciu a pestovanie tela, prebúdzanie zdravia, kondície a duševnej energie prirodzenej potreby byť najlepší.

Otvára sa nám priestor pre prežívanie estetickej hodnoty rozmeru súladu a nadhľadu v jednotlivých okamihoch tvorenia na ktoré sme zmenili našu profesionálnu prácu.

Naše kvitnutie je našim prirodzeným priestorom, kde prebieha dynamický rast kvality zdravia duševnej energie a akcieschopnosti. Ako na to, sa dozviete v programe. Na telesnej úrovni je dôležité vyladenie hormonálnych hladín a spúšťanie regeneračných procesov pomocou rastlinných hormónov a extraktov, prísunu aminokyselín a živín podporujúcich formovanie tela. Dôležité je vnímať a prežívať pohybu ako novú dimenziu pre uskutočňovanie krásy. V mladšom veku spomínané živiny ovplyvňujú vzhľad a formovanie charakteristickej ženskej alebo mužskej postavy. Vo veku nad 40 rokov brzdia proces starnutia a premenu svalovej hmoty na tuk (u mužov „pivné brucho“ a tenké nohy) podporná prevencia onkologických ochorení, osteoporózy a ochorení prostaty.

Overená zostava prípravkov: Hormonatur ženy/ muži, Herkules, Prsia extra plus, Vyhadzovač pokožky

NmY1ZThhY