Všetky potrebné

formuláre nájdete

 

TU

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zmena sídla spoločnostiVážení zákazníci dňa 1.8.2017 sa naša prevádzka presťahovala do nových priestorov na ulicu Hečková... arr3Úprimne ďakujeme za poukázanie 2 % z dane v roku 2018Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí poukázaním svojich dvoch percent z dane podporili našu neziskovú...

KONTAKTY

AMETYSTPLUS, s.r.o.
Hečková 47 , 010 01 Žilina
Všetky výkony sú na objednávku
info(a)ametystplus.sk
Predajné hodiny
Utorok od 1430 - 17°°hod.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Pivnakozmetika


VÝNIMOČNOSŤ PREPARÁTOV
Výnimočnosť výrobkov

Prečo majú naše prípravky nízke ceny a pritom sú mimoriadne účinné ?

Vychádza to z filozofie nášho prístupu dosiahnuť skutočnú zmenu v zdraví, kondícii a vzhľade a nebyť blokovaný vysokou cenou prípravkov. Dosahujeme to tak, že suroviny(rastliné extrakty koncetráty enzýmy...) nakupujeme priamo od producentov a pestovateľov z rôznych kútov sveta formou združených objednávok aj pre ďalších výrobcov v rámci Európy. Vďaka tomu máme prehľad o čerstvosti a kvalite surovín a nízke nákupné ceny surovín. Pri výrobe využívame špeciálne technologické postupy, kde sa drahé pomocné látky a často škodlivé nahrádzajú pre organizmus užitočnými prírodnými látkami.

Oproti cenám iných výrobcov sú tieto prípravky v porovaní s obsahom účinných látok a ich kvalitou až o 40 % lacnejšie.

V čom sú naše prípravky výnimočné oproti ostatným prípravkom na trhu?


Zameriavajú sa na trénovanie schopnosti tela vytvárať si vlastné potrebné účinné látky, aminokyseliny, hormóny ... čím sa znižuje množstvo potrebných doplnkov výživy a predchádza sa vytvoreniu návykovosti.
V čom sú naše prípravky výnimočné oproti ostatným prípravkom na trhu?
Zameriavajú sa na trénovanie schopnosti tela vytvárať si vlastné potrebné účinné látky, aminokyseliny, hormóny ... čím sa znižuje množstvo potrebných doplnkov výživy a predchádza sa vytvoreniu návykovosti.


Výnimočnou vlastnosťou

výberu je špeciálne ošetrenie jednotlivých prípravkov tachyonizáciou tak, aby napomáhali rýchlemu vytvoreniu nového obrazu sebavnímania, ktorý je veľmi dôležitý pre dosiahnutie dlhodobých zmien v kvalite zdravia a vzhľadu.
Pri tachyonizácii je uplatňovaný kvantový prenos informácie medzi sústavou častíc (využívaný pri vývoji kvantových počítačov kde častice, ktoré tvorili jednu sústavu po ich rozdelení sa pôsobenie na jednu časticu premieta naďalej aj na druhú časticu nech sú akokoľvek vzdialene od seba.) V každej tablete prípravku sa nachádza častica pochádzajúca zo sústavy častíc umiestnenej v špeciálnom prostredí, kde je na ne priebežne koncentrovaná informácia obrazu harmonického a zdravého existovania vytváraného zdravými a krásnymi ľuďmi na celom svete. Táto informácia sa kvantovým prenosom v sústave častíc premieta do častíc v tabletách jednotlivých prípravkov systému výberu -Tachyon. Podmienkou úspešného aplikovania tejto informačnej zložky je však vnútorné stotožnenie sa a prijatie novej kvality existovania - nastavenie vnútornej pozitivity a harmónie je nevyhnutné pre spustenie regeneračných procesov a stotožnenie sa s miliónmi ľudí vytvrajúcimi obraz ideálneho tela a harmonického existovania. Je to dôležité pre úspešné vytvorenie nového obrazu sebavnímania. Je rozhodujúce, či existujeme ako zdravý, či sami seba vnímame ako zdravých a krásnych a organizmus to začne rešpektovať a pretvárať sa bez ohľadu na to, či nás niečo bolí alebo máme nadváhu.
ZGQxODRi