Všetky potrebné

formuláre nájdete

 

TU

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zmena sídla spoločnostiVážení zákazníci dňa 1.8.2017 sa naša prevádzka presťahovala do nových priestorov na ulicu Hečková... arr3Úprimne ďakujeme za poukázanie 2 % z dane v roku 2018Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí poukázaním svojich dvoch percent z dane podporili našu neziskovú...

KONTAKTY

AMETYSTPLUS, s.r.o.
Hečková 47 , 010 01 Žilina
Všetky výkony sú na objednávku
info(a)ametystplus.sk
Predajné hodiny
Utorok od 1430 - 17°°hod.

VYSOKODÁVKOVÝ VIT. C LIEČBA
Vysokodávková infúzna terapia vitamínom C

Najdôležitejšia úloha vitamínu C - podporuje vtrebávanie železa a rast . Pozitívne stimuluje tvorbu bielych krviniek,zabezpečuje zdravý vývoj kostí a chrupaviek. Podporuje imunitu a tvorbu mlieka. Znižuje únavu a zabraňuje žalúdočným ťažkostiam. Pozitívne vplýva na zníženie vysokého krvného tlaku. Odstraňuje voľné radikály v tele.

Moderný medicínsky prístup presvedčivo ukázal, že na vzniku značného množstva závažných chronických chorôb sa podieľa chronický zápal. Je tomu tak priochorení všetkých systémov, napríklad pri kardiovaskularnych chorobách, pri onkologických ochoreniach, pri alergiách, cukrovke, pri reumatoidnej artritíde alebo chronických črevných ochoreniach.

Za normálnych podmienok sa organizmus pomocou akútneho zápalového procesu snaží odstrániť príčin, potom zápal odznie a v tkanive prebehnú reparačné procesy. Ak však prejde akútny zápal do chronického, vačšinou vznikajú v tkanive zmeny, ktoré sa už nedajú zvrátiť.

A práve vitamín C má svoje nezastupiteľné miesto v obnove a prevencii vzniku týcto trvalých poškodení.

jedným z faktorov, ktoré sa podieľajú na vzniku týchro ochorení je oxidatívny stres, ktorý možno odstrániť vysokými dávkami vitamínu C. Vzhľadom k obmedzenemu vstrebávaniu črevnou sliznicou dostatočné dávky možno dosiahnúť jedine aplikácou vitamínu C do žily

 

 

MzdjNGMz