Všetky potrebné

formuláre nájdete

 

TU

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zmena sídla spoločnostiVážení zákazníci dňa 1.8.2017 sa naša prevádzka presťahovala do nových priestorov na ulicu Hečková... arr3Úprimne ďakujeme za poukázanie 2 % z dane v roku 2018Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí poukázaním svojich dvoch percent z dane podporili našu neziskovú...

KONTAKTY

AMETYSTPLUS, s.r.o.
Hečková 47 , 010 01 Žilina
Všetky výkony sú na objednávku
info(a)ametystplus.sk
Predajné hodiny
Utorok od 1430 - 17°°hod.

» Vitamín B17

Vitamín B17 a rakovina

Týmto článkom v žiadnom prípade nechceme propagovať a však ani zaznávať hocijaký produkt s vitamínom B17. Chceme ,len upresniť aká forma  by mala mať význam pri liečbe rakoviny.

Už  okolo roku 1950 Dr. Ernest T. Krebs, ml., izoloval nový vitamin, ktroý označil ako B17 alebo známy názov  'Laetrile' , "Amygdalín" (amygdala - mandľa) . B17 sa nachádza v jadrách marhúľ, mandlí, jabĺk, broskýň a vo viac ako 1200rastlinách. Veľké monžstvo ľudí začalo byť presvedčených, že bol konečne objavený  "liek" na bujnenie buniek v tele. Ďalšími štúdiami a testovaním sa význam vitamínu B17 znásobil.

Pacienti , ktorí majú diagnostikovanú rakovinu by však mali mať omnoho vyššiu dávku vitamínu B17 , ako je dnes v bežne dostupných tabletových formách. Taktiež jedením čistých jadierok je nemožné dosiahnúť takúto dávku. Pri požití veľkého množstva jadierok , sa vystavujú možnému vedľajšiemu účinku, ktorý sa môže prejaviť ako nevoľnosť, závrate, podráždenie sliznice hltanu a očí, návaly tepla.

B17 je  účinnejší v injekčnej forme kde sa postupne dávajú 3-6-9-12-15g B17 podľa toho ako to telo znáša. V kombinácii s vitamínom C  sa účinok ešte zvyšuje.


NTcwYjFkNT